درباره ما

درباره ما

با توجه به جوان بودن صنعت کفپوش سه بعدی و نداشتن پیشینه طولانی و همچنین در اختیار نداشتن مرجعی که اطلاعات واقعی و به دور از هر گونه بزرگ نمایی و تبلیغات غیر واقعی را دراختیار هموطنان عزیزمان قرار دهد ، سبب گردیده که این صنعت اعجاب انگیز از لحاظ ( قیمتی ، کیفیتی ، ماندگاری ، زیبایی و … ) آنچنان که باید و شاید به مردم عزیز کشورمان معرفی و شناسانده نشود . 

همواره در طول تاریخ در تجارت های مختلف افراد سودجو منافع خود را بر اصولی که در حفظ افزایش کیفیت مؤثر است ترجیح داده اند (اصولی که به حفظ و افزایش کیفیت منجر می شود ترجیح داده اند) . در صنعت كفپوش سه بعدی و دكوراتيو نیز افراد سودجویی وجود دارند که برای آنها منافعشان از هر چیزی مهمتر است
متأسفانه در این باره واقعیات غیر قابل انکاری در بازار کشور وجود دارد که به جایگاه و اعتبار اين صنعت در اذهان مردم آسیب می زند و تلاش های افراد مختلف در زمینه ارتقاء صنعت كف پوش کشور را تحت الشعاع قرار می دهد.
گروه کفپوش سه بعدی  با تكيه بر اصل مشتري مداري و تكريم همكاران و ذينفعان همواره تلاش نموده است با كاهش هزينه ها و استفاده از پرسنل مجرب محصولي با كيفيت مطابق با استانداردهاي جهاني و قابل رقابت با محصولات مشابه توليد نموده تا هم در جهت رشد و تعالي كشور عزيزمان در جهت خودكفايي گام كوچكي برداشته شود و هم با قيمت استثنائي و كيفيت و مقاومت بي نظير خود رضايت و وفاداري مشتريان را به دنبال داشته است . 

لذا بر آن شدیم که با هدف خدمت رسانی و اشاعه این صنعت بی بدیل اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی اجرا و نصب انواع کفپوشهای صنعتی و دکوراتیو از قبیل : آموزش کف پوش سه بعدی ، آموزش کفپوش استیکری ، آموزش کفپوش ابر و بادی ، آموزش کفپوش اپوکسی  و … در این زمینه نمودیم . 

با توجه به شرایط ویژه کلاسهای آموزشی ما که به صورت ” خصوصی ، تخصصی ، متمرکز بر روی یک نفر ، حالت کاملا کاربردی و به دور از هر گونه اتلاف وقت ” می باشد ، هنرجویان عزیز شهرستانی به راحتی می توانند در طول فقط یک روز آموزش های لازم را در این زمینه ببینند و به شهرستان محل سکونتشان برگردند . مفتخریم که هنرجویان عزیزی که ما در خدمتشان بودیم ، جزء بهترین مجریان کفپوش سه بعدی ، کفپوش استیکری ، کفپوش ابر وباد ، گفپوش اپوکسی و سنگ مایع در سطح کشورند .

معرفی چند محصول جدید دیگر در این عرصه مثل عایق سفید بام ، کاهگل مصنوعی کاهرنگ ، کفپوش پلی یورتان ورزشی برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات گروه کفپوش سه بعدی است .